Zeppelinus (zeppelinus) wrote,
Zeppelinus
zeppelinus

Liberal-Konservatoriai kėsinasi perimti Kovo 11-os antitautinių jėgų akciją. Anarkystai pasimetę...

Naujiena, nuo kurios lūžau iš juoko...

http://i224.photobucket.com/albums/dd115/zeppelinus/laisves_eitynes.png

Nuo 2009 m. susivienijusios antilietuviškos jėgos Kovo 11-ą dieną organizuoja akcijas prieš tautinio jaunimo šventines eitynes.

Paprastai jose dalyvauja ultrakairieji radikalai, homoseksualizmo plėtros aktyvistai ir antifašistinė Paleckiuko šutvė su svečiais iš užsienio.

Įspūdingų ir kasmet gausėjančių patriotų eitynių fone puikiai matosi, kokios skystos ir komiškos yra tos akcijos, susivedančios į egzaltuotų feminisčių kritinėjimus eitynių dalyviams po kojomis bei graudulį keliančius anarchistinio jaunimėlio rėkavimus iš saugaus atstumo.

Ir štai šiemet jiems nusprendė pamačyti taip vadinami netradicinių žmogaus teisių stebėtojai, kaip patyrę intrigantai tiesiog pabandę pavogti tautinio jaunimo Kovo 11-os eitynių vietą ir laiką, pasiorganizuodami iš mero A.Zuoko vadovaujamos savivaldybės leidimą.

Deja, ir ši akcija neišdegė, netgi priešingai, nes kilusių protestų pasėkoje tautinio jaunimo eitynės atsikėlė į dar geresnį laiką ir vyks vos ne iškart po oficialiųjų šventinių renginių.

Kas yra labai patogu ir šiaip tik į gerą.

Tačiau netradicinių žmogaus teisių stebėtojai atsidūrė kvailoje padėtyje. Juk jie užsisakė laiką ir vietą net 800 žmonių eitynėms, bet juk visi puikiai žino, kad visi tie naujakairiejį „antifašistai“, anarchistai, homoseksualizmo plėtros aktyvistai bei kita antilietuviška publika gausi tik internetuose bei grantų čiulpėjų sąrašuose, o realiame gyvenime tėra kelios dešimtys savanaudiškų abiejų lyčių bobelių bei po Paryžiaus šiukšlių konteinerius pamėgusio trintis visokius kvazimokslus studijuojančio jaunimėlio atstovų.

Jeigu alternatyvą įspūdingai tautinių jėgų kolonai Kovo 11-tą sudarys tik tokia publika – konfūzas ir fiasko neišvengiami. Žmonės žiūrės, badys pirštais ir juoksis.

Žinomi sąjūdžio veikėjai jau parašė laišką, piktindamiesi, kad savivaldybė nerado geresnio laiko homoseksualizmo plėtotojų bei naujakairiųjų „antifašistų“ demaršams, nei kiekvienam lietuviui brangi Nepriklausomybės atgavimo šventė.

Dabar į šį reikalą įsijungė visuomenės veikėjai, kuriuos sąlyginai galima pavadinti liberalkonservatoriais.


http://www.15min.lt/images/photos/616277/big/1328186286fbua234933.jpg

Operos konservatorius Vytautas Juozapaitis, netradicinių žmogaus teisių stebėtojas ir pedoskeptikų ideologas Dainius Pūras, „ašarų pakalnės“ teležanro atstovė Nomeda Marčėnaitė bei perspektyvų ir nekvailą jaunimą į Dešiniosios minties grupuotę bandantis jungti žurnalistas Vladimiras Laučius (Judėjimo "Dešinioji mintis" pateiktas patikslinimas dėl tokio apibūdinimo) surengė spaudos konferenciją, kurioje pranešė, kad jie ketina surengti alternatyvų paradą jau tapusiomis tradicija tautinio jaunimo eitynėms ir išnaudos tam būtent tą leidimą, kurį gavo netradicinių žmogaus teisių stebėtojai bei homoseksualizmo plėtros aktyvistai.

Konservatorius ir kitus politikierius šiuo atveju suprasti nesunku: artėjant rinkimams pasinaudoti proga ir tuo, kad autorinės teisės čia netaikomos, tiesiog pasigrobti tautinių jėgų jau sukurtą ir išpopuliarintą neformalaus valstybinės šventės paminėjimo būdą.

Bet išgirdę šią naujieną – kad jiems teks žygiuoti kartu su krikščionių-demokratų bei konservatorių veikėjais - šiek tiek pasimetė įprastiniai protestuotojai prieš tautinį renginį – visų tų antilietuviškų organizacijų nariai.

Liūdnai pagarsėjusių ultrakairiųjų ekstremistų grupuotės Antifa.lt Facebooko puslapyje pasirodė žadą praradusių netradicinių „kovotojų su sistema“ komentarai:

Ričardas Sinkevičius tas pats Juozapaitis, kuris su Konservais i seima varo?

Antifa Lietuva Taip, tas pats. Panašu, kad radikalius nacionalistus norima pakeisti nuosaikiais...

Belt Straight Tai zmones pries sistema zigiuos petys petin su sistemos organais? ? ? :D ..persasi nuomone, jog nepatenkinti sistema eis i gatve su sistema, viena diena jie kartu zigiuos, kita diena antisistemininkai dauzys langus sistemai :D

Belt Straight Todel kad taip gaunasi, Juozapaiciai, Marcenaites ir Aušrinė Marija Pavilionienė, viesi visos sitos sistemos dalyviai, o tavo klausimas su kokia sistema? Bus ir daugiau tokiu pasipiarint norinciu pries rinkimus ir ka jus jiems , o gi nieko. Vadinasi eisit su sistema ir tiek.

Antifa Lietuva ... toje pačioje kolonoje (sukandę dantis) žygiuos ir partinis konsevatorius, ir antisisteminis anarchistas. Konservatorius turbūt žygiuos valstybės laisvę, anarchistas - už asmens laisvę nuo nacionalistinės valstybės.

Belt Straight Vadinasi tos eitynes neturi jokio tikslo arba vadinasi tose eitynese dalyvaujantys asmenys sieks kiekvienas savo, gal ir visai nieko :) . Tik va ligiai tokias pat eitynes galima buvo pasirinkti rengti ir kovo 12d arba betkuri kovo savaidgali, jei jos betiksles ir del reklamos ar seip.

Donatas Gailius Esu tikras, kad šitose eitynėse pamatysim ir poną Kubiliodą.
Ir negali sakyti, kad tie apstulbę nuo tokių naujienų radikalūs "kovotojai su sistema" šiuo atveju yra neteisūs.

Nes nors ir manau, kad nėra blogai, kad akivaizdžiai antivalstybinės pakraipos ultrakairuolių renginį savo žinion perima tradicinės politinės jėgos, bet man pačiam smalsu bus pamatyti, kaip vienoje tolerastinės „Laisvės eisenos“ kolonos pusėje plėvesuos dryžuotos vaivorykštinės vėliavos, kyšos prokomunistinė-anarchistinė simbolika, bus stūgaujami antivalstybiniai šūkiai („Užmušk valstybę savyje“, etc.), o kitoje bus nešami liberalių krikščionių kryžiai bei konservatoriškais balsais giedama „Marija, Marija...“.

Neketinau po tautinio jaunimo eitynių pasilikti žiūrėti šio įprastai antilietuviško renginio, bet panašu, jog nusimato toks nemokamas cirkas, kurį praleisti nepaspoksojus būtų tiesiog nuodėmė....

Kad tik nesusipeštu tarpusavyje, tie netradicinės tolerancijos mėgėjai su liberaliais krikščioniškais konservatoriais...Komentuoti postą galima čia arba Blogeris Zeppelinus Facebooke bei G+.

Dėkoju tiems, kas nusprendžia pasidalinti/pašarinti mano tekstus.
Tags: tolerancija & politkorekcija
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments