?

Log in

No account? Create an account
 
 
25 April 2011 @ 06:03 pm
Intelektualinės negalios apraiška: Facebook akauntas Blogeris Zeppelinus užblokuotas  
http://i224.photobucket.com/albums/dd115/zeppelinus/antifa_facebook.jpg

Atšventęs Kristaus prisikėlimo dieną ir suvartojęs minimaliai toleruotiną dažytų kiaušinių porciją,nusprendžiau užmesti akį – kas naujo mūsų Internetuose, kaip žmonės Velykas švenčia.

Ir čia manęs laukė siurprizas, arba, kaip dabar priklauso sakyti – staigmena. Netikėtai sužinojau, kad su Šv.Velykomis mane jau „pasveikino“ Facebooko administracija – užblokuodama mano akauntą „Blogeris Zeppelinus“.

Priežastis – daugkartiniai Facebooko vartotojų kreipimaisi su skundais, kad šis akauntas pavadintas netikru vardu ir neatstovauja realaus asmens, kas formaliai yra Vartotojo susitarimo pažeidimas.

Kaip maloniai el.paštu informavo administratoriai, daugumą skundų pateikė vienos uždaros Facebooko grupės, užsivadinusios „Fašizmui Lietuvoje – ne“ ar kažkaip panašiai, dalyviai.

Jei kas nežino – tai grupė, susijusi su tokiu prokomunistiniu tinklalapiu Antifa.lt, kurio ideologas ir vienas pagrindinių redaktorių yra mūsų senas pažįstamas, Briuselio gyventojas ir Izraelio pilietis Sergey Kanovich, Lietuvos skaitytojams geriau pažįstamas, kaip katalikiško portalo Bernardinai.lt publicistas Sergejus Kanovičius. Beje, neseniai užėmęs garbingas Lietuvos žydų bendruomenės atstovo spaudai pareigas.

Daugumą toje grupėje sudaro silpnesnio maumenėlio studenčiokai, nors yra ir rimtesnių veikėjų, atstovaujančių Anarchija.lt, Feministinį frontą bei Paleckio raudonąją gvardiją.

Aš nepajėgiu suvokti tos grupuotės narių logikos – juk jie susibūrė tam, kad kovoti su fašizmu ir nacizmu Lietuvoje, tskant, akis akin kautis su išsikerojusiu ir mirtinai pavojingu hitlerininkų pogrindžiu – tai kokio velnio tokie intelekto galiūnai ir didžiavyriai, kaip kokie mažvaikiai, rašinėja apgailėtinus skundus Facebooko administracijai, siekdami nieko bendro su jokiais fašizmais-nacizmais neturinčio Blogerio Zeppelinus akaunto uždarymo dėl grynai formalaus pažeidimo?

Kitokių priežasčių, nei elementoriška dvasios ubagystė ir intelektualinė negalia, nesudaranti šiems „antifašistams“ galimybių ginti savo pažiūras atviros diskusijos sąlygomis, aš nematau.

Truputį keista, turint omenyje, kad toje grupuotėje yra visas tuntas asmenų,turinčių ar siekiančių mokslo daktaro laipsnio, bet panašu, kad tai tik dar vienas mūsų aukštojo mokslo degradacijos patvirtinimas. Žemesnio nuopolio akademinės visuomenės atstovui, nei skundo rašymas, siekiant, kad ideologinis oponentas būtų pašalintas iš diskusijos – net įsivaizduoti neįmanoma. Gėda – ir tiek.

Informacija mano Facebooko draugams:

pabandysiu atstatyti savo akauntą. Jei nepavyks – teks užvesti naują.

Nesulaukiau atstatymo – štai naujas Blogerio Zeppelinus akauntas Facebooke:

FB puslapis Blogas Zeppelinus - galima užlaikinti.

FB profilis Blogeris Zeppelinus - galima įdrauginti.

Iš to pačio vargo dar sukūriau ir Twitterį, kad jau kažkas taip bijo mano kuklios kūrybos platinimo:

Blogeris Zeppelinus.

Kad jau skleisti informaciją, tai per visus galus!;)

 
 
 
velniairauna on April 25th, 2011 03:33 pm (UTC)
Tegul tas "Izraelio pilietis Sergey Kanovich" kovoja su realiu fašizmu savo tėvinėje.

 
(Anonymous) on April 26th, 2011 03:25 pm (UTC)
Nuo kada dūminiai ir šviečiantys sviediniai tapo fašizmu?
velniairauna on April 26th, 2011 06:11 pm (UTC)
tai retorinis klausimas?
(Anonymous) on April 26th, 2011 10:30 pm (UTC)
O nuo kada baltasis fosforas tik dumina ir šviečia?
grippen on April 25th, 2011 05:39 pm (UTC)
Visi tie antifa, NK ir panaši kairuoliška šutvė tėra bailių, nepilnaverčių ir todėl savimi nepasitikinčių idiotų gauja. Šiuo pasigailėtinu skundu jie tik eilinį kartą parodė savo menkumą. Beje, įdomu, ar jie bent apie Pavliko Morozovo likimą yra girdėję :D
sig_tyr on April 26th, 2011 02:09 pm (UTC)
Kaip kad sako rusai - моральные уроды.
(Anonymous) on April 26th, 2011 02:59 pm (UTC)
Klaviaturiniai revoliucionieriai :)
zeppelinus on April 26th, 2011 03:06 pm (UTC)
Čia dar švelniai pasakėte...;)
(Anonymous) on April 27th, 2011 11:42 am (UTC)
rasymas-pavojinga!
Tai kur dabar Jus reiks rasti FB?Tie biciukai visiska jovala ten sukele,nei komentu bematyt nei nuorodu,blyn,ka ten taip smarkiai busit uzkabines?Gal prie jusu per slapukus jau reiks jungtis?:)Gal cia naujoviskas ''profilaktavimas''...
zeppelinus on April 27th, 2011 12:58 pm (UTC)
Re: Tai kur dabar Jus reiks rasti FB?
Ogi štai čia:

FB puslapis Blogas Zeppelinus - galima užlaikinti.

FB profilis Blogeris Zeppelinus - galima įdrauginti.

Antifašistų atakos rezultatas: Zeppelinuso Facebooke padvigubėjo:)

troyyestroy.blogspot.com on April 27th, 2011 12:50 pm (UTC)
O aš net ne FB
O aš net nevaikštau po visokius FB ir man ramu.
Bet kaip toje antifinėje govėdoje populiarus skundimas. Primena seksotų entuziazmą CCCpe.
zeppelinus on April 27th, 2011 01:03 pm (UTC)
Re: O aš net ne FB
Aš irgi nemačiau ką ten veikti, bet žmonės paprotino, tai ir užsukau paveizėti.

Ogi pasirodo, kad ten dabar ir verda pagrindinis lietuviškasis virtualus gyvenimas, kuris iš LJ atrodo toks ramus ir apsnūdęs:)

Jei tavęs nėra FB, vanasi pagrindinis virtualios erdvės gyventojų srautas eina pro šalį, tamstelės net nepastebėdamas.

Todėl tie "antifašistai" ir susinervijo, kad pamatė, jog Zeppelinus be Facebooko ir Zeppelinus su Facebooku - tai du skirtingo masto Zeppelinai:)
troyyestroy.blogspot.com on April 27th, 2011 01:08 pm (UTC)
Antifa.lt - terorizmo propaganda
http://antifa.lt/post/4928285220/andrius-bulota-limuzinas-nr-4-fragmentai

Paskaičiau ką rašo antifa. Po velnių, jie užsiima anarchistinio terorizmo propaganda(žr.nuorodą). Nieko sau organizacija. Kur žiūri mūsų teisėsauga?
zeppelinus on April 27th, 2011 01:29 pm (UTC)
Re: Antifa.lt - terorizmo propaganda
Teisėsauga vėl ir vėl žiūri į nufilmuotus Kovo 11-os eitynių vaizdus: o gal ten kas nors ne taip ranką kilstelėjo, gal galima kokią bylą iškelti?

Kairysis ekstremizmas, kurio daigai mūsuose dar tik kalasi, kažkodėl yra "nematomas" žiniasklaidai ir visuomenės šviesuliams.

Pvz. Anarchija.lt redaktorius Kasparas Pocius, universitetą baigęs ar ne prieš kokius 6 metus, leidžia sau nedirbti jokio rimto darbo - trinasi prie "projektėlių" bei rašinėja švilpaudamas revoliucingus ir antipatriotinius straipsnius iš biudžeto išlaikomame Atgimime ir žeriasi sau į kišenę mokesčių mokėtojų suneštus honorarus.

Leniną finasavo Vokietijos Genštabas, o mūsų Kasparėlį dosniai šelpia Lietuvos biudžetas. Cirkas ir tiek...
simasj on April 27th, 2011 02:22 pm (UTC)
Re: Antifa.lt - terorizmo propaganda
Jei turite info būtų įdomu sužinoti apie to Kasparo "projektėlius" ir daugiau. Nes man visą laiką buvo įdomu iš ko gyvena visi tie kairuoliai/anarchistai ir kt. panašaus plauko veikėjai, kurie kaip suprantu iš principo negali dirbti normalaus darbo (kad tik "nevergauti darbdaviui")
zeppelinus on April 27th, 2011 04:30 pm (UTC)
Re: idėjiniai tinginiai (kad tik "nevergauti darbdaviui")
O, čia didelės analizės ir labai ilgo teksto reikalaujantis dalykas. Gal prisiruošiu kada.

Valdiškų (ne tik Lietuvos mokesčių mokėtojų) pinigų šaltiniai, iš kurių per visokias namudines organizacijas pasičepsėdami godžiai srebia mūsų tolerantiški draugai, yra gausūs ir neblogai bei netikėtai užmaskuoti.

Na, pvz. - kad ir ne itin soti, bet viena įžūlesnių biudžetinių lesyklėlių ultrakairuoliams yra Atgimimas.lt valdanti šeimos įstaiga. Bet apie tai bus dar tekstukas...
(Anonymous) on May 4th, 2011 04:35 pm (UTC)
Re: Antifa.lt - terorizmo propaganda
kaip taisyklė jie gyvena iš biudžeto :(
Liutauras Ulevičius on April 27th, 2011 02:50 pm (UTC)
galima būtų gauti oficialaus FB atsakymo/kaltinimo kopiją?
el.paštu? liutaurasu@hotmail.com
zeppelinus on April 27th, 2011 04:20 pm (UTC)
Re: galima būtų gauti oficialaus FB atsakymo/kaltinimo kopiją?
Išsiunčiau Jums laišką, gerbiamas Liutaurai.
(Anonymous) on April 28th, 2011 09:16 pm (UTC)
Ir vėl sutapimas?
Manoma,kad V.Keršį irgi nevisai dėl Lauciaus vaizduotės produkcijos nuteisė 30 parų arešto.Manoma,kad ir čia bus rankas prikišę tolerastai.Jeigu anksčiau man tolerastai atrodė apgailėtinais,tai dabar aš jau šlykščiuosi jais.
znakorius on May 4th, 2011 09:10 pm (UTC)
Apie jų logiką.
Savi ten: tiek peisknygės savininkai, tiek Kanovičius - žydai.
Apie kokią moralę gali su jais kalbėti?
(Anonymous) on May 12th, 2011 03:13 pm (UTC)
"rašinėja apgailėtinus skundus Facebooko administracijai, siekdami nieko bendro su jokiais fašizmais-nacizmais neturinčio Blogerio Zeppelinus akaunto uždarymo dėl grynai formalaus pažeidimo?"

tai sakai nieko bendro? kažkaip labai abejoju, ponas "laisvė kalbėti" blogeri. O ir tavo straipsnis apie vargšą mokslininką fašistų ilgaplaukį draugą tikrai stipriai iš piršto laužtas. Nesu iš tų žmonių, kurie teisintų smurtą, bet sorry, sakydamas kad antifašistai čia pasidarbavo labai jau didelę žmonių grupę apkaltini. Kad Chihara ir kiti pankai nemėgsta fašių, sena istorija, bet sakyt kad juos remia iš rytų ir kad čia dar kažkuo dėta antifa.lt ar anarchija. lt yra visiškas nusišnekėjimas ir baisus melas. tikiuos už tokius melus jums pirštai nudžius ir nukris.

tik 2 judėjimai Lietuvoje naudoja smurtą be pateisinimo ir be tikslo yra fašistai/naciai kad ir kaip bepavadinti, bet tikrai ne shinheadai, nes skinhead'ų judėjimas yra visai kitas reikalas ir jei tarp jų yra nacių/fašių, tai tik eilinis subkultūros išsigimimas, šiaip tikslingiau juos vadinti bonehead'ais, nes jų galvos būna skustos visai plikai. o antroji tokia grūpuotė yra forsai/marozai/jaunuoliai laisvalaikiu ir visom progom dėvintys sportinę aprangą.

o jūsų tokie nepakenčiami antifašistai gali būti bet kas, nes prieš fašizmą pasisako dauguma pasaulio gyventojų, o jei ir sukonkretinus juos iki gatvės subkultūros, antifa punk tarkim, tai labai jau maža tikimybė kad kas nuo jų nukentės.
znakorius on June 29th, 2011 05:47 pm (UTC)
Neišsisukinėk, žydiškas anonime, - mušęs yra antifa narys.
(Anonymous) on July 1st, 2011 06:43 pm (UTC)
Raudonieji naciai
Galima būtų prašyti "nacių medžiotoją" Efraim Zuroff pamedžioti Lietuvoje ir Izraelyje raudonuosius nacistus dušanskius,kurie organizavo ir vykdė masines lietuvių žudynes iki ir po antrojo pasaulinio karo. Rudujų nacių E.Zuroff " prisimedžiojo" sočiai,o raudonieji naciai, deja , yra zuroffų giminaičiai,todėl mažai vilčių,kad eis jų medžioti..
(Anonymous) on July 13th, 2011 04:51 pm (UTC)
ignonimas
per visus galus, butent taip jiems ir patinka !
(Anonymous) on May 16th, 2012 09:18 pm (UTC)
Palikit žydukus ramybėje, - tai tikrai ne jų darbas. Jie anonimiškais skundais neužsiiminėja ir krūmuose pridėję į kelnes netūno, ne toks jų būdas. Duodu ką nori nukirsti, kad čia buvo darbas apsiseilėjusių lietuviškų anarchofeministinių kretinų, kuriuos tvirta ranka valdo tokios išgamėlės kaip A. Pažėraitė ar N. Vasiliauskaitė, nes patys jie yra skystapročiai ir be aiškių komandų nieko nesugebėtų padaryti. Jei kas pasakytų, kad Lietuvoje yra turinčių smegenų komunistų, aktyviai kažką veikiančių, tai nusijuokčiau į veidą. Lietuvių gogloms toli toli iki žydų raudonojoje ideologijoje. O tokie kaip Paleckis, Pažėraitė ar Vasiliauskaitė nesiskaito, - jie tik nepilnavertiškumo kamuojamos menkystos, besistengiančios po savo padu paimti ir valdyti dar didesnes menkystas.